Vévodkyně Kate je údajně těhotná

“Kate Middleton” by Jeff Amann is licensed under CC BY-ND 2.0 
Zdroj: Flickr.com

Britská média do světa hlásají, že Kate Middleton čeká další miminko, ačkoli královská rodina tisku dosud žádné oficiální prohlášení neposkytla. Důkazním materiálem je pro ně například to, že Catherine náhle a bez vysvětlení zrušila návštěvu Kuvajtu a Ománu na Blízkém východě, kam její manžel William odcestoval sám. Tají vévodkyně Kate těhotenství, nebo se jedná o další novinářskou kachnu?

Média se několikrát netrefila, bude to teď jiné?

Zprávy o údajném těhotenství vévodkyně Kate kolují mediálním prostorem již od konce roku 2018 a nutno podotknout, že vždycky se zatím jednalo o výstřely do prázdna. Sedmatřicetiletá láska prince Williama zatím přivedla a svět tři krásné děti “modré krve” – nejstaršího syna George, prostřední dceru Charlotte a benjamínka Louise, jenž se narodil v dubnu loňského roku.

Člověk by si pomyslel, že dětské trio už je dostatečným důvodem k radosti. Královskému páru ovšem rčení “do třetice všeho dobrého” údajně nic neříká. Nyní už je podle fanoušků i novinářů těhotenství naprosto nezpochybnitelné. K jistotě jim přitom stačilo opravdu málo.

Odvolaná cesta na Blízký východ

Princ William a vévodkyně Kate měli v prosinci tohoto roku absolvovat diplomatickou cestu na Blízký východ, kde je čekala návštěva Kuvajtu a Ománu. Na poslední chvíli ovšem odjel jen William. Kate se podle zákulisních zdrojů rozhodla setrvat v Británii, protože zmíněné země jsou pověstné zvýšenou koncentrací nebezpečných chorob.

Nejhorší z nemocí je pak určitě malárie, která může mít katastrofické následky pro těhotné matky a jejich nenarozené děti. Tuto informaci si necucáme z prstu, je totiž součástí příručky amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí.

I když tedy důvodů pro zrušení cesty vévodkyně Kate mohlo být mnoho, lidé se upínají pouze k této jediné variantě.

Sázkové kanceláře v Británii mají jasno

Údajné těhotenství vévodkyně Kate nenechává chladné ani britské sázkové kanceláře. Podle nich se další královské dítě narodí v průběhu příštího roku a bezprostředně před Vánoci se Kate a William postaví před fanoušky, aby jim úžasnou zprávu společně oznámili.

Zdroj: Express.co.uk

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.