Topmodelka Petra Němcová porodila

“Supermodel Petra Nemcova signing a couple autographs outside of a Bloor St. west Press Junket During TIFF ’08” by christopherharte is licensed under CC BY-SA 2.0 
Zdroj: Flickr.com

Česká topmodelka ve čtyřiceti letech stala poprvé matkou. Petra Němcová porod tajila dva týdny, nakonec ale pravda stejně vyšla najevo. Na svět přivedla chlapečka, jehož jméno stále zůstává obaleno rouškou tajemství. Okolnosti, které předčasný porod celebrity provázely, jsou naprosto šokující.

Petra Němcová porodila v autě

Čtyřicetiletá Petra Němcová prožila noční můru všech prvorodiček. Miminko se totiž dralo na svět příliš brzy, s čímž nikdo nepočítal. Předčasný porod zastihl modelku na dovolené mimo veškerou civilizaci a také ve značné vzdálenosti od zdravotnických středisek. Dítě porodila cestou do nemocnice přímo v jedoucím automobilu.

Topmodelka porod před veřejností tajila, protože neměla jistotu, že chlapeček bude v pořádku. Nakonec se ovšem všechno v dobré obrátilo, dítě už se těší dobrému zdraví a proto šla Petra Němcová konečně s pravdou ven.

Životní strasti Petry Němcové

Životní příběh české celebrity Petry Němcové připomíná námět k hollywoodskému filmu. V roce 2004 trávila romantickou dovolenou po boku přítele Simona Atleeha v Thajsku. Domů se však navrátila sama. Na ostrov totiž tenkrát přišla ničivá vlna Tsunami a Atleeho byl jednou z mnoha obětí její ohromné síly.

Po letech našla lásku v náručí nového partnera – venezuelského podnikatele Benjamina Larretche, jenž je zároveň otcem dítěte. Ani jim se dovolená příliš nepovedla, ale naštěstí skončila happyendem. Novopečeným rodičům na dálku přejeme hodně štěstí!

Zdroj: Yahoo

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.