Tak sexy, až to bolelo! Lagy Gaga při tanci spadla z pódia

“Lady Gaga” by Christine Gervais is licensed under CC BY 2.0 
Zdroj: Flickr.com

Zpěvačka Lagy Gaga se dostala do povědomí posluchačů nejen díky svému nespornému talentu, ale také extravagantnímu vystupování. Na koncertech působí sebejistě, bláznivě a tak trochu jako přistěhovalec z jiné planety, což lidé naprosto zbožňují. Stačí ale jen chvilka nepozornosti, aby si i celebrita jejích rozměrů zadělala na pořádný trapas. Během představení v Las Vegas pozvala na pódium fanouška, s nímž v průběhu divokého tance nedopatřením spadla do hlediště.

Lady Gaga zažila tvrdý pád. A nemyslíme ten metaforický

Stefani Joanne Angelina Germanotta, jak se v civilním životě jmenuje Lady Gaga, připravila pro jednoho ze svých mnoha fanoušků zážitek, na který bude určitě ještě dlouho vzpomínat. Během koncertu v Las Vegas jej totiž pozvala na pódium a vrtěla se s ním natolik laškovně, že ani profesionální tanečnice u tyče by se za takový výkon nemusela stydět.

Jako závěrečný kousek si předvedla tygří skok a svůdné omotání nohou kolem mužova těla. Naneštěstí to však dvojice neustála a nekontrolovatelně se zřítila mezi diváky v prvních řadách.

Směšně vyhlížející událost málem skončila zraněním

V tu chvíli všem přítomným zatrnulo, jelikož pád vypadal i přes jistou dávkou komičnosti také velice nebezpečně. Podle zákulisních zpráv se však nikomu nic (kromě drobných odřenin) nestalo. Lady Gaga bezprostředně po incidentu vyjádřila jen obavy, aby nebyl onen “tanečník” zklamaný z toho, jak jejich setkání nakonec dopadlo. To ale pravděpodobně nehrozí. Spadnout totiž se slavnou zpěvačkou obtočenou kolem pasu je mnohem lepší, než spadnout s “obyčejnou” dívkou nebo úplně sám!

Zdroj: Youtube.com

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.