Shannen Doherty se vrátila rakovina

Autor: watchwithkristin – Shannen Doherty, CC BY-SA 2.0,
Zdroj: Wikipedia.org

Herečka Shannen Doherty před třemi lety úspěšně porazila rakovinu. V nedávném rozhovoru pro pořad Good morning America ovšem prozradila, že se zákeřná nemoc vrátila a navíc ještě mnohem silnější. Představitelka Prue Halliwell z kultovního seriálu Čarodějky je údajně ve čtvrtém, nejhorším stádiu.

Herečka šla s pravdou ven

Osmačtyřicetiletá Shannen Doherty, která se proslavila dvěma ikonickými seriálovými rolemi v devadesátých letech, neprožívá šťastné období. Soudní tahanice s pojišťovnou State Farm, o níž herečka tvrdí, že neposkytla finanční kompenzaci za požár jejího domu v plné výši, totiž neberou konce.

Tím však trápení Shannen Doherty zdaleka nekončí. Představitelka Prue Halliwell ze seriálu Čarodějky či Brendy Walsh z Beverly Hills 90210 v pořadu Good Morning America přiznala, že znovu bojuje s rakovinou. Ta se vrátila silnější než kdy dřív, bohužel už je ve čtvrtém stádiu.

Herečka šla s pravdou ven proto, že informace o jejím zdravotním stavu by se do médií dříve či později stejně dostala. Zároveň si chtěla udržet pocit, že má kontrolu nad svým příběhem.

Prokletí Beverly Hills 90210

Shannen Doherty přitom není jedinou hvězdou amerického seriálu o prominentních mladících, které do cesty vstoupila rakovina. Sveřepí boj s ní sváděl také Luke Perry, jenž začátkem minulého roku tragicky skonal na následky mozkové příhody.

Zdroj: Good Morning America

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.