Rozvod jí prospěl, zpěvačka Adele zhubla

By Egghead06 – Own work, CC BY-SA 4.0,
Zdroj: Wikipedia.org

Zpěvačka Adele nikdy nepatřila mezi vyzáblé celebrity, přebytečná kila ovšem dokázala nosit se ctí. Mnozí se také domnívali, že její dokonalý hlas má alespoň dostatek prostoru proto, aby se mohl pořádně rozeznít. Dnes byste rodačku z Velké Británie nepoznali. Adele zhubla 20 kilogramů, což dává veřejně na odiv.

Hubnout začala až po rozvodu

Rok 2019 byl pro britskou zpěvačku Adele v mnoha ohledech zlomový. Rozešla se totiž s partnerem Simonem Koneckim, jemuž porodila dnes už sedmiletého syna Angela. Do nové životní etapy vstoupila plná odhodlání a jako první učinila změnu stravování. Sirtfood dieta, která je trefně označována za “dietu pro požitkáře”, začala její tělo radikálně měnit.

Už v říjnu ku příležitosti oslavy rapera Draka šokovala proměněnou postavou. Nyní svět obletěly záběry z dovolené v Kabiriku, na nichž je jasně patrné, že Adele zhubla minimálně 20 kilogramů.

Ne každému je změna po chuti

Při pohledu na novou tělesnou schránku autorky hitů jako Someone like you, Hello nebo When We Were Young se leckterému muži sbíhají sliny. Na druhou stranu se však poměrně velká část fanoušků shoduje, že nadbytečná kila ke zpěvačce tak nějak patřila a teď už to prostě není ona. Vystouplé klíční kosti a propadlé tváře jednoduše nejsou tím, čím se od ostatních celebrit odlišovala.

Zdroj: Insider.com

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.