Podvodníci svlékli Ivu Kubelkovou

By Michal.Pohorelsky (Michal Pohořelský, Prague) – Own work, CC BY 2.5,
Zdroj: Wikipedia.org

Oficiální profil Ivy Kubelkové na Facebooku dnes ráno šokoval veřejnost. Objevily se na něm totiž nahé fotografie, které už na první pohled působily jako laciný podvrh. Sama modelka a oblíbená moderátorka později potvrdila, že se stala obětí rafinovaného hackera.

Falešné akty Ivy Kubelkové nikoho neošálily

Na příznivce Ivy Kubelkové čekal v ranních hodinách pořádný šok. Její oficiální profil na Facebooku totiž doslova zaplavily nahé fotografie, které však každý rozumný člověk velmi rychle prokoukl. Jednalo se o zcela očividný podvod zvýrazňující určité tělesné partie jinak, než jaké ve skutečnosti jsou.

Sama moderátorka později potvrdila, že se její profil stal obětí neznámého hackera. Následné pátrání ovšem přineslo kýžené ovace. Odborníkům se totiž během odpoledne podařilo identifikovat pachatele. Kubelková dokonce zvažuje trestní oznámení.

Kubelková brala celou situaci s humorem

Je jasné, že prvotní pohled na sebe samu v nepřirozených polohách musel Ivu Kubelkovou pořádně zaskočit. Stejně tak pátrání po autorovi oněch sprostých koláží určitě nebylo činností, kterou si přála zabít několik zbytečných hodin.

Na sklonku dne, když se všechno konečně vyřešilo, už ovšem Kubelková znovu sršela humorem sobě vlastním. Fanouškům poděkovala za hezké reakce i důvěru, že ona by se takto nikdy zvěčnit nenechala. A i kdyby náhodou ano, přeci by na fotkách vypadala mnohem lépe. Nemyslíte?

Zdroj: Facebook

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.