Patrik Hezucký se stal poprvé otcem

Zdroj: Pixabay.com

Vskutku dlouho odkládal rodičovské povinnosti, nakonec se jim ale stejně nevyhnul. Oblíbený moderátor Patrik Hezucký se raduje z narození prvního potomka, syn Oliver se těší dobrému zdraví.

Hezucký má syna krátce před padesátkou

Patrik Hezucký během pátečního rána informoval fanoušky na sociálních sítích, že mu manželka Nikola Pastirčáková porodila syna Olivera. Stalo se tak přitom pouhý jeden den poté, co na svět přišla dcera Karlose Vémoly či Lucie Šafářové. Předvánoční čas se zkrátka nese ve znamení nového života.

Oblíbený moderátor a věrný kamarád Leoše Mareše už možná nedoufal, že se vlastního dítěte ještě někdy dočká. Přeci jen už není nejmladší, v únoru oslaví padesáté narozeniny.

Nikola Pastirčáková navíc neměla v otázkách těhotenství příliš štěstí. Nedávno přiznala, že v minulosti čtyřikrát potratila. Naštěstí tentokrát všechno proběhlo hladce, Patrik Hezucký má krásného syna.

Svatba proběhla na Západě Čech

Patrik Hezucký a Nikola Pastirčáková vstoupili do svazku manželského 30. června 2019, kdy si své ANO řekli v obci Soběsuky na Západě Čech. Necelých sedm měsíců na to se narodil Oliver Hezucký. Oběma rodičům tímto gratulujeme.

Zdroj: Instagram, Wikipedia.org

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.