Miley Cyrus se s tím nemaže, našla si další známost

“File:Miley Cyrus – Wonder World Tour – Party in the U.S.A. cropped.jpg” by Ipodnano05 is licensed under CC BY 2.0 
Zdroj: Wikipedia.org

Kontroverzní zpěvačka Miley Cyrus si na nedostatek zájmu rozhodně nemůže stěžovat. Není to tak dávno, co oznámila rozchod s Liamem Hemsworthem a vrhla se do žhavého románku s Kaitlynn Carter. Když ji i ta nakonec omrzela, našla si za ni náhradu v podobě australského popového zpěváka Codyho Simpsona. Jak dlouho to vydrží tentokrát?

Pár zatím vztah oficiálně nepotvrdil

Cody Simpson svůj obdiv vůči Miley Cyrus vyjadřoval už několik let zpátky. Představitelka Hannah Montany jej vždy inspirovala a dokázal by si už tehdy představit, že s ní jednoho dne bude randit. Nyní se mu dětské přání evidentně splnilo, protože dvojice spolu byla několikrát přistižena v romantickém objetí. Zatím ale oba veřejně prohlašují, že jsou jen dobrými přáteli. Jako by to tu už jednou bylo, že?

Miley se po rozchodu s Kaitlynn Carter nechala slyšet, že momentálně žádný vztah nehledá a chce se soustředit na sebe. Co jí tedy přinutilo změnit tak rychle názor? Zřejmě to sama nemohla vydržet, za poslední tři měsíce totiž vystřídala už tři partnery. Možná si v tom dokonce našla zalíbení a těší ji, že je zase jednou středem pozornosti.

Zdroj: Revelist

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.