Margaréta Ondrejková vyhrála Talent, fanoušci se bouří

Zdroj: Pixabay.com

Sobotní finále oblíbeného pořadu Československo má talent ovládla mladá zpěvačka Margaréta Ondrejková, která mezi TOP soutěžící postoupila díky zlatému buzzeru Jara Slavíka. Lidé na sociálních sítích proti tomuto rozhodnutí hlasujících silně protestují.

Ve finále se utkali dva zpěváci

Československo má talent se letos dočkalo kritických ohlasů hned z několika důvodů. Divákům v prvé řadě vadilo, že do samotného finále postoupilo přímo poměrně velké množství cizinců, kteří by dle jejich názoru měli soutěžit výhradně ve svých zemích.

Dále se pak fanouškům oblíbené soutěže nelíbilo, že do sobotního velkého finále byli nominováni hned tři zástupci pěvecké sekce – Margaréta Ondrejková (zlatý buzzer Jara Slávika), Samuel Rychtár (zlatý buzzer moderátorů) a Daniel Zappi (zlatý buzzer Diany Mórové). Ondrejková a Rychtár se pak na základě diváckého hlasování utkali o celkové vítězství.

Margaréta Ondrejková si získala sympatie hlasujících

Rozdíl mezi prvními dvěma soutěžícími byl co do počtu hlasů opravdu značný. Margaréta Ondrejková si nakonec odnesla výhru ve výši 50 000 Eur a ačkoli se většina lidí shoduje, že zpívala opravdu krásně, na druhou stranu nemohou překousnout, že si nevybrala ryze pěveckou soutěž.

Jaký názor máte vy? Patří zpěváci do soutěže Československo má talent?

Zdroj: ČSMT

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.