Marek Ztracený a jeho žádost o ruku přímo v O2 Aréně

Zdroj: Pixabay.com

Marek Ztracený odehrál dva velkolepé koncerty v pražské O2 Aréně a v obou případech jej podporovala beznadějně vyprodaná hala. Populární hudebník si pro své příznivce kromě starých a osvědčených fláků připravil ještě jedno překvapení v podobě žádosti o ruku. Dlouholetá partnerka Marcela mu nakonec vyslovila své ano.

Originální dárky k narozeninám

Rodák ze Železné Rudy oslaví za pár dnů oslaví 35. narozeniny v rámci tohoto životního jubilea si nadělil tolik dárků, že snad ani další nejsou potřeba. Jako jeden z mála českých hudebníků nejprve dvakrát po sobě vyprodal O2 Arénu a aby toho nebylo málo, přímo před zraky fanoušků požádal partnerku a zároveň matku svého syna Marcelu Skřivánkovou o ruku.

V dojemném proslovu zmínil, že bývalá moderátorka je nejlepší ženskou jeho života a proto by to s ní rád táhl až do konce života. Přítelkyně si s odpovědí dala poněkud načas, aby napětí v očích Marka i všech ostatních gradovalo. Nakonec ovšem samozřejmě souhlasila a partneři se následně dočkali obrovského potlesku.

Marek Ztracený tak během jednoho večera překonal dva důležité milníky – kariérní i osobní. Snoubencům pochopitelně gratulujeme a přejeme mnoho štěstí do dalších let.

Zdroj: Facebook Marka Ztraceného

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Jeden myslel na “Marek Ztracený a jeho žádost o ruku přímo v O2 Aréně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.