Jennifer Lawrence už není k mání. O víkendu se vdala

“Jennifer Lawrence” by Gage Skidmore is licensed under CC BY-SA 2.0 
Zdroj: Flickr.com

Pánové, můžete oficiálně začít smutnit. Populární herečka Jennifer Lawrence, která nám uvízla v paměti zejména díky nezapomenutelným rolím v sériích Hunger Games či X-Men, našla dokonalého životního partnera, jemuž během uplynulého víkendu řekla své ANO. Svatební obřad si nenechala ujít řada hollywoodských celebrit.

Událost plná významných celebrit

Láska mezi oscarovou herečkou Jennifer Lawrence a obchodníkem s uměním Cookem Maroneym propukla během léta roku 2018. Pouhý rok stačil na to, aby se pár rozhodl vstoupit do svazku manželského. Zásnuby přitom proběhly už v únoru, kdy se Lawrence na veřejnosti poprvé objevila s diamantovým prstýnkem.

Obřad se konal na Rose Islandu v Neewportu a na místo konání se sjela plejáda hereččiných přátel z filmové branže. Mezi 150 svatebčany nechyběli například Cameron Diaz, Kris Jenner, Sienna Miller nebo Emma Stone.

Herečka měla v lásce smůlu

Jennifer Lawrence má za sebou řadu nepovedených vztahů. Po posledním krátkém románku se zpěvákem hudební skupiny Coldplay Chrisem Martinem byla poměrně dlouho dobu sama a soustředila se především na kariéru. Na lásku neměla ani pomyšlení, dokud se neobjevil Maroney coby princ na bílém koni.

Novomanželům přejeme mnoho štěstí do dalších let a doufáme, že se jejich vztah po vzoru jiných celebrit v brzké době nerozpadne.

Zdroj: Hollywood Reporter

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.