Jedna fotka stačila, aby Jennifer Aniston zbořila Instagram

“File:JenniferAnistonHWoFFeb2012.jpg” by Nehrams2020 is licensed under CC BY-SA 3.0 
Zdroj: Wikipedia.org

Božská Jennifer Aniston zůstávala v otázkách sociálních sítí poměrně dlouhou dobu zcela mimo. Ale ani ona nakonec nedokázala vzdorovat věčně a na popud svých blízkých přátel si založila osobní profil na Instagramu. Bezprostředně poté sdílela první fotografii se svými bývalými kolegy z populárního seriálu Přátelé a zájem byl natolik velký, že sociální síť doslova zbořila.

Ani Aniston takový zájem nečekala

Ačkoli už Jennifer Aniston překonala magickou hranici padesáti let a patří k nejoblíbenějším herečkám Hollywoodu, sociálním sítím nikdy nepřišla na chuť a dosud si také rezolutně chránila své soukromí. Přišlo jí naprosto nemyslitelné, aby své osobní záležitosti sdílela s veřejností. Pokroku se ovšem neubráníš a proto i ona nakonec podlehla a vytvořila si profil na Instagramu.

První fotografii zvolila vskutku nostalgickou. Selfie totiž kromě ní zdobí také Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matt LeBlanc a Matthew Perry. Nezapomenutelná partička z televizního seriálu Přátelé, který byl vysílán po dobu deseti let a u nás se bez ustání opakuje dodnes, získala během několika desítek hodin přes 12 milionů lajků z celého světa.

Jak málo stačí k boření hranic

Samotný profil Jennifer Aniston začalo během první hodiny sledovat více než 115 tisíc uživatelů a Instagram si s takto masivním náporem nedokázal poradit. Vinou toho se na stránky Jen nešlo nějakou dobu vůbec připojit. Pak se samozřejmě vrátil do starých kolejí, nicméně zájem o potrhlou “Rachel” zdaleka nepolevil.

K dnešnímu dni posbírala více než 12 milionů sledujících a to vše zvládla za pomoci jedné, navíc dosti nekvalitní, fotografie. Co jen by za to marketingové společnosti zabývající se sociálními sítěmi dali! Sama Aniston později okomentovala zájem širokého obecenstva s humorem sobě vlastním.

Zdroj: Bored panda

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.