Ivana Korolová oznámila těhotenství

Zdroj: Pixabay.com

Po sérii tragických událostí, které v posledních týdnech zasáhly Českou republiku, konečně přicházíme s opravdu pozitivní zprávou. Populární zpěvačka, dabérka a také herečka Ivana Korolová oznámila těhotenství.

Těhotenství přišlo rok po svatbě

Herečka Ivana Korolová, která se do paměti českých diváků vryla především rolí v seriálu Krejzovi vysílaném na TV Prima, se rok po svatbě s dlouholetým partnerem Jiřím pochlubila další, úžasnou životní událostí.

V jednatřiceti letech je totiž poprvé čeká miminko. Práskla to na sebe prostřednictvím vtipné fotografie na Instagramu, kde prstem kliká na tlačítko s nápisem “Těhotné“. Vzápětí pak prostřednictvím televizního rozhovoru přiznala, že už je ve čtvrtém měsíci.

Ivana Korolová je ženou mnoha talentů

Těhotenství Ivaně Korolové opravdu sluší, nicméně bude zajímavé sledovat, jak se jí podaří mateřství skloubit s náročným pracovním programem. Kromě role ve výše zmíněném seriálu se totiž věnuje i dabingu, po zesnulé Heleně Štáchové vtiskla hlas Lise Simpsonové.

Před časem navíc vydala své debutové album Kruhy, které jí pokřtil sám velký Xindl X. Kapelu mimo jiné tvoří i její manžel Jiří, jehož mohou fanoušci vídat za bicí soupravou. Bude Ivana Korolová během těhotenství stíhat všechno?

Zdroj: Instagram

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.