Hvězda Avengers v problémech. Manželce prý vyhrožoval smrtí

“Jeremy Renner” by Gage Skidmore is licensed under CC BY-SA 2.0 
Zdroj: Flickr.com

Jeremy Renner se zapsal do povědomí filmových fanoušků po celém světě zejména díky své roli lučištníka Hawkeye v oblíbené komiksové sérii Avengers. Nyní na sebe herec upozornil ještě dalším, dosti nelichotivým způsobem. Bývalá manželka Sonni Pacheco obvinila Rennera z vyhrožování smrtí a závislosti na drogách.

Hádka o dceru eskalovala do obřích rozměrů

Osmačtyřicetiletý Jeremy Renner má s herečkou Sonni Pacheco šestiletou dceru Avu. Právě ta se stala původcem jejich vlekoucího se sporu poté, co pár v roce 2015 oznámil rozvod. Ani jeden si nepřál svěřit dívku do péče toho druhého. Pacheco se později údajně měla svěřit svým přátelům, že jí bývalý manžel vyhrožoval smrtí ve chvíli, kdy se oba nacházeli v útrobách stejného nočního klubu. Herec byl prý navíc pod vlivem alkoholu a drog.

Podle Pacheco nešlo o Rennerovu první zkušenost s omamnými látkami. Když spolu žili manželé na hromádce, měl se údajně pod jejich vlivem starat o dceru Avu. Drogy prý nechával položené v koupelně, kde k nim měla dívenka přístup.

Hádky mezi manželi se stupňovaly a Renner si měl v jednom momentě dokonce strčit hlaveň do úst s tím, že se zabije. Nakonec vystřelil “jen” do stropu. To všechno se stalo za přítomnosti dcery. Chůva pak měla herce zaslechnout, jak říká, že raději zabije sebe i svou bývalou manželku, než aby se své ratolesti vzdal.

Renner se zatím nevyjádřil

Jeremy Renner se k závažnému nařčení své někdejší ženy zatím osobně nevyjádřil. Slova jeho mluvčího ovšem hovoří za vše. Tvrzení Sonni jsou údajně dramatická a jednostranná, pronesená za jediným účelem – získat dceru pro sebe.

Zdroj: TMZ

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.