Herečky Alyssa Milano a Michelle Pfeiffer přiznaly: MeToo

“AlyssaMilano14th2” by Carrie G. Reed is licensed under CC BY-SA 2.0 
Zdroj: Flickr.com

Půvabná Alyssa Milano se proslavila zejména díky kultovním televizním seriálům Melrose Place a Čarodějky. Michelle Pfeiffer je hojně obsazovanou filmovou hvězdou světových kvalit dodnes. Tyto dvě ženy s rozdílnými osudy mají jednu věc společnou – obě jsou novými tvářemi kampaně MeToo, v rámci které slavné osobnosti přiznávají sexuální obtěžování. Milano byla prý dokonce znásilněna přímo během natáčení!

Příběh Michelle Pfeiffer

Jednašedesátiletá herečka se stala novou tváří kampaně Me Too, která s poslední době poněkud ztrácela na síle. Dvojnásobně zvolená nejkrásnější žena planety však veřejnosti nesvěřila konkrétní jméno člověka, který ji sexuálně obtěžoval. Učinila tak zejména proto, že už je onen muž dávno po smrti a proto nemá cenu si s ním tímto způsobem vyřizovat účty. Zároveň ale dodala, že pokud by byl stále mezi živými, pořádně by to od ní schytal.

Alyssa Milano a její hrůzný zážitek

Phoebe Halliwell z divácky oblíbeného seriálu Čarodějky zašla ve svém přiznání ještě mnohem dál. V rámci internetové show Sorry not Sorry uvedla, že byla znásilněna přímo během natáčení. Jeden z hereckých kolegů tehdy pojal milostnou scénu až příliš vážně, přičemž jí rukou zajel pod sukni a dotýkal se jejích intimních partií. Milano říká, že se po incidentu cítila maximálně na dně a několik dnů proplakala.

Alyssa Milano v té době oslavila teprve devatenácté narozeniny. Nám neznámému pachateli prý bylo o celých 17 let více. Dodnes se navíc pohybuje ve filmovém průmyslu. Herečka společně s režisérem údajně zvažovala řešení právní cestou, na poslední chvíli si to ovšem rozmyslela. Dnes by takto benevolentní určitě nebyla.

Zdroj: NBC News

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.