Herečka Lenka Zahradnická čeká druhé dítě

Zdroj: Pixabay.com

Populární herečka Lenka Zahradnická má v těchto dnech pádný důvod k oslavám. Někdejší hvězda Ordinace v růžové zahradě oznámila, že je podruhé těhotná. Na přírůstek do rodiny se těší jak ona, tak i manžel Michal Vavro s dvouletou dcerou Jasmínkou.

Zahradnická patří k aktivním maminkám z branže

Ačkoli většina maminek si rodičovské povinnosti užívá plnými doušky tak dlouho, jak jen to je možné, Lenka Zahradnická se krátce po porodu dvouleté dcera Jasmínky vrátila k pracovním povinnostem. Za to vděčí především manželovi Michalu Vávrovi a ochotným babičkám.

Herečka, která se objevila v řadě televizních seriálu a pravidelně vystupuje také na divadelních prknech, nyní oznámila druhé těhotenství. Sice tuší, že se dvěma dětmi se práce snoubí obtížně, i tak se ovšem na nadcházející období neskonale těší.

Rozmohl se nám takový “nešvar”

V poslední době se těhotnými osobnostmi české scény doslova roztrhl pytel. Zatímco Andrea Kerestešová už má porod druhého dítěte za sebou, Bereniku Kohoutovou to teprve čeká a hned po ní na řadu přijdou Aneta Krejčíková či Marie Doležalová.

Ačkoli venku stále vládne chladné počasí, na celebrity zřejmě s předstihem doléhá jaro, nemyslíte? Každopádně všem nastávajícím maminkám přejeme mnoho štěstí a jejich potomkům především zdraví. Všechno ostatní je totiž podružné.

Zdroj: Facebook

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.