Herečka Cameron Diaz porodila

“Cameron Diaz” by ian_fromblighty is licensed under CC BY 2.0 
Zdroj: Flickr.com

Fanoušci se již pomalu připravovali na to, že své krásné geny nikomu nepředá. Ona však ve svých sedmačtyřiceti letech vůbec poprvé okusí rodičovské povinnosti. Populární americká herečka Cameron Diaz porodila holčičku, které dala netradiční jméno.

Diaz porodila krátce před padesátkou

V jejím věku už si jen velmi malé procento žen dokáže představit, že by na svět přivedlo potomka. Cameron Diaz však porodila první dítě až krátce před padesátkou. Miminku s manželem Benjim Maddenem vybrala vskutku netradiční jméno – Raddix Madden, což ale na druhou stranu není ten největší výstřelek, s nímž Hollywood za poslední roky přišel.

Herečka, kterou známe například z filmů Charlieho andílci, Maska nebo Zkažená úča, se s radostnou událostí samozřejmě okamžitě pochlubila na sociálních sítích. Zároveň však zdůraznila, že žádné další fotky neposkytne.

Manželé se seznámili v roce 2014. Tehdy na společnou večeři s Nicole Ricchie a Joelem Maddenem dorazil i bratr zmíněného a věci se dali rychle do pohybu. Pouhých sedm měsíců na to vlezla Cameron Diaz do chomoutu. V roce 2018 se pak stáhla do ústraní, aby užívala rodinné pohody bez neustálé přítomnosti novinářů.

Zdroj: Instagram

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.