Harry a Meghan utekli z Británie, definitivně?

By Mark Jones – https://www.flickr.com/photos/rambomuscles/27537241539, CC BY 2.0,
Zdroj: Wikipedia.org

Britská královská rodina se rozrostla o dalšího člena. Stal se jím čerstvě narozený syn Harryho a Meghan, který dostal jméno Archie. Anglie si však rodinou idylku svých monarchů neužila příliš dlouho. Pár totiž pláchl ze země a zamířil do USA, kde žije Meghanina matka Doria Radlan. Zahraniční média dokonce spekulují, že se už nehodlají vrátit.

Harry a Meghan utíkají před novináři

Britská královská rodina v oficiálním prohlášení uvedla, že Harry a Meghan tráví letošní svátky v USA s Dorií Radlan. Podle zákulisních zdrojů ovšem oba uvažují, že svůj útěk do Ameriky pojmou jako definitivní.

Vévodkyně Meghan se nikdy netajila tím, že má potíže s dodržováním královských povinností a není jí příjemná ani neustálá pozornost novinářů. Princ Harry je pro svou vyvolenou ochoten udělat naprosto cokoliv a proto není vyloučené, že opustí své příbuzné s “modrou” krví a usadí se ve Spojených státech.

Královský pár už shání nový dům

Podle britského deníku The Sun si Harry a Meghan jedou do USA srovnat priority a také vyzkoušet život před tlaku královské rodiny. Už dnes je jisté minimálně to, že za velkou louží budou hledat luxusní dům pro přechodné bydliště, kde by však trávili většinu roku. Do Velké Británie by se pak vraceli pouze na dovolenou neb kvůli pracovním povinnostem.

Co na to říká královna Alžběta II.? Ta jako obvykle zachovala veřejné dekorum, nicméně mimo záři reflektorů spokojená určitě není.

Zdroj: The Star

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.