Harry a Meghan odcházejí do ústraní

“Karen Bradley MP welcomes Prince Harry and Ms. Markle as they embark on their first visit to Northern Ireland as a couple.” by Northern Ireland Office is licensed under CC BY 2.0 
Zdroj: Flickr.com

Média po celém světě dnes nepíší o ničem jiném. Harry a Meghan šokovali veřejnost, když oznámili, že opouštějí britskou královskou rodinu. Chtějí se prý stát finančně nezávislými a živit se stejně jako my, běžní smrtelníci, prací. Megxit dopředu s nikým nekonzultovali.

Královna Alžběta II. údajně zuří

O tom, že Harrymu a Meghan život v Buckinghamském paláci příliš nevoní, se mluvilo už dlouho. Rozhodnutí definitivně se zříci královských povinností ale i tak leckoho překvapilo.

Britská média tvrdí, že královna Alžběta II. naprosto zuří. Dokonce ani nejbližší členové rodiny totiž o jejich úmyslech nevěděli, dozvěděli se to stejně jako všichni ostatní skrze sociální sítě manželské dvojice.

Panují obavy o bezpečnost

Harry a Meghan, jejichž útěk od královských povinností dostal vtipnou přezdívku Megxit, plánují střídavý pobyt v Británii a Severní Americe, odkud pochází maminka někdejší herečky a vévodkyně ze Sussexu. Dokonce tam prý plánují rozjez blíže nespecifikovaný charitativní projekt.

V souvislosti s bydlením v zámoří však vyvstává otázka, jakým způsobem bude pečováno o jejich bezpečnost. Jedná se prý doslova o logistickou noční můru.

Zdroj: Time

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.