Gottův hrob konečně odtajněn, fanoušci se klaní

Autor: David Sedlecký – Vlastní dílo, CC BY-SA 4.0,
Zdroj: Wikipedia.org

Fanoušci legendárního českého zpěváka už od rána v hojném počtu navštěvují hřbitov na pražských Malvazinkách. Gottův hrob byl totiž konečně odtajněn a jeho manželka Ivana Gottová na internetu sdílela podrobnou mapku, jak se k pietnímu místu dostat. Zároveň poděkovala veřejnosti za dosavadní vyjádření podpory a slova útěchy, která jsou balzámem na poraněné srdce.

Lidé na Karla Gotta nezapomínají

V den smrti Karla Gotta zavládl celou Českou republikou smutek. Lidé si sami vytvářeli pietní místa po celé zemi, jen aby mnohonásobnému zlatému slavíkovi vzdali hold. Největší pozornosti se dostalo zpěvákově vile na Bertramce, kde se svíčky, květiny a fotografie množily ohromnou rychlostí.

Už na konci října pak bylo víceméně jasné, že místo Mistrova posledního odpočinku bude hřbitov na pražských Malvazinkách – údajně na umělcovo přání. Ivana Gottová v posledních týdnech řešila detaily pietního místa s architektem a následně informovala fanoušky zesnulého manžela, že proces je u konce.

Gottův hrob má prý konečně finální podobu a lidé se s ním mohou přijít znovu rozloučit ještě před vánočními svátky. Zároveň ke zprávě připojila také mapku, která pomůže najít hrob Karla Gotta mezi ostatními.

Zdroj: KarelGott.com

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.