Gabriela Koukalová a dojemný moment ve StarDance

Autor: Pavel Hrdlička, Licence: CC BY-SA 4.0,
Zdroj: Wikipedia.org

Někdejší biatlonová ikona České republiky je jednou z velkých favoritek aktuálního ročníku StarDance – když hvězdy tančí. V dosud posledním kole se postarala zřejmě o nejdojemnější moment ze všech. Vozíčkáři Liboru Bohdaleckému věnovala jednu ze svých cenných trofejí. Gabriela Koukalová si tak získala srdce televizních diváků.

Tradiční charitativní kolo na podporu vozíčkářů

Do charitativní akce StarDance se již tradičně zapojili vozíčkáři z Centra Paraple, kteří ve spolupráci s hlavními protagonisty nacvičili originální choreografie. Letos se premiérově tančilo ve čtveřicích, protože došlo i na účastníky předchozích ročníků soutěže. Odborná porota se vesměs shodovala, že se jim dostalo nádherné a neopakovatelné podívané.

Dojemná atmosféra by se po čas celého přenosu dala doslova krájet. Pomyslnou třešničku na dort úplně na konci položila Gabriela Koukalová, která svému tanečníkovi na vozíčku a zároveň velkému fanouškovi Liboru Bohdalovskému věnovala jeden ze svých cenných, biatlonových pohárů.

Bohdalovský nemohl věřit vlastním očím

Libor Bohdalovský byl očividně naměkko. Nemohl ani uvěřit tomu, že si v rámci jednoho večera zatancoval se svou oblíbenkyní Gabrielou Koukalovou a navíc ještě obdržel vzpomínkovou trofej. Moderátor Marek Eben mu pro jistotu sdělil, že se nejedná o žert a pohár si může samozřejmě ponechat i po skončení pořadu.

Celkově se charitativní akce StarDance na podporu Centra Paraple skutečně vydařila. Vybralo se více než 15 milionů korun, které poputují na dobrou věc.

Zdroj: StarDance

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.