Dva týdny a dost! Pamela Anderson se rozvádí

“SPL841598_009” by mercyforanimals is licensed under CC BY 2.0 
Zdroj: Flickr.com

Ve světě celebrit bývá smutným pravidlem, že většina vztahů nemá dlouhého trvání. Hvězda seriálu Pobřežní hlídka, která se proslavila především svým bujným a uměle upraveným dekoltem, ovšem dodala pojmu “rozpad manželství” zcela nový rozměr. Pamela Anderson totiž oznámila rozvod po 12 dnech od svatebního obřadu. S producentem Jonem Petersenem ani nestihla řádně vyplnit všechny potřebné dokumenty.

Láska vyprchala netradičně brzy

Dvaapadesátileté herečce, producentce a modelce se v otázkách lásky dlouhodobě nedaří. V roce 2019 prošla bouřlivým rozchodem s výrazně mladším snoubencem Adilem Ramim poté, co na povrch vyplavala jeho nevěra. Následně se dala dohromady s filmovým producentem Jonem Petersenem, po jehož boku se objevovala už před třiceti lety.

Čtyřiasedmdesátiletý Petersen požádal Pamelu Anderson o ruku a dvojice se v průběhu ledna tajně vzala. Jenže ani v pořadí páté manželství slavné krásky nemělo dlouhého trvání. Dokonce si troufneme tvrdit, že rychlostí rozpadu vztahu překonala světový rekord. Rozvod totiž oznámila teprve 12 dnů od utajované svatby.

Dvojice si chce odděleně srovnat priority

Z oficiálního vyjádření Pamely Anderson vyplývá, že si ona i její novomanžel hodlají udělat pořádek v tom, co od života vlastně očekávají. Budou proto nějaký čas žít odděleně a tím pádem se i posouvá plánované ověření oddacího listu, ke kterému zatím nedošlo.

Zdá se neuvěřitelné, že podobná slova volí lidé, kteří spolu na hromádce zatím nestrávili prakticky vůbec žádný čas, nemyslíte? Hollywood je v tomto směru zkrátka kouzelný.

Zdroj: CNews.fr

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.