Divoška Miley Cyrus je opět sama, přítelkyni poslala k vodě

By Music4mix, CC BY-SA 3.0,
Zdroj: Wikipedia.org

Představitelka seriálové Hannah Montany je znovu single poté, co se rozešla se svou přítelkyní Kaitlynn Carter. Známá rebelka se nechala slyšet, že jejich “dovádění” začínalo až děsivě připomínat vážnou známost, o což po rozpadu manželství s hercem Liamem Hemsworthem opravdu nestojí.

Manželství zpěvačce dlouho nevydrželo

Miley Cyrus se s Thorovým bratrem seznámila během natáčení filmu Poslední píseň z roku 2010, kde společně sehráli ústřední milostnou dvojici. Láska z filmového plátna se přenesla i do reálného života, pár spolu randil s přestávkami dobrých osm let. Když v prosinci minulého roku proběhla utajovaná svatba, Hemsworthova rodina z toho neměla příliš velkou radost. A moc dobře věděla proč…

Miley Cyrus není typem ženy, která by se vázala jen k jednomu člověku

Manželství Miley a Liama totiž vydrželo pouhých sedm měsíců, poté začala rebelka opět vystrkovat růžky. Ještě, než byl oficiálně oznámen rozchod slavného páru, se zpěvačka začala objevovat po boku Kaitlynn Carter,jíž i na veřejnosti vášnivě líbala. V srpnu spolu slečny dokonce vyrazily na dovolenou.

Vztah mezi Cyrus a Carter byl prý založen pouze na sexuální bázi, žádná z dívek si vážnou známost nepřála. V zájmu zachování tohoto tvrzení ostatně jejich milostné hrátky také skončily a jdou si každá svou cestou, ačkoli zůstávají i nadále dobrými přítelkyněmi.

Zdroj: eOnline.com, Instagram

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.