Herečka Berenika Kohoutová porodila holčičku

Zdroj: Pixabay.com

Herečka a příležitostná zpěvačka Berenika Kouhoutová porodila krátce po svých devětadvacátých narozeninách. Radostnou událost sdílela se svými fanoušky na sociálních sítích a přestože jméno prvorozené dcerky přímo nepotvrdila, indicie naznačují, že se holčičce říká Lola.

Narozeniny budou slavit společně

Berenika Kohoutová se pečlivě připravovala na mateřské povinnosti a jelikož se termín porodu blížil, nemohla s úderem 15. února oslavit narozeniny tak, jak je běžným zvykem. Přestože herečka a zpěvačka určitě dostala řadu krásných a praktických dárků, ten nejkrásnější si nadělila sama, byť s nepatrným zpožděním.

Berenika Kohoutová porodila a první fotografii své dcery sdílela na sociálních sítích. Příspěvek okamžitě vzala útokem vlna gratulantů, mezi nimiž si objevily i slavné osobnosti jako Sandra Nováková, Kristýna Leichtová, Jitka Schneiderová či Michaela Mauerová.

Ačkoli devětadvacetiletá umělkyně světu přímo nesdělila, jaké jméno pro dceru s partnerem vybrala, všechny indicie naznačují, že výhru v loterii možností slaví Lola. Nápis utvořený z nafukovacích balónků visící na fotografii přímo nad miminkem ostatně hovoří za vše a i hereččiny kolegyně v komentářích miminko tímto jménem oslovují.

Dítě přišlo rok dva roky po rozvodu

Berenika Kohoutová porodila krásnou holčičku svému partnerovi Kryštofu Kubínovi, který se živí jako reklamní textař. S ním se dala dohromady krátce po rozvodu s filmovým producentem Petrem Čechákem, kterého si možná pamatujete ve spojení s Taťánou Vilhelmovou, dnes již Dykovou.

Zdroj: Instagram

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.