Autobiografická kniha Demi Moore je plná sexu a intimností

By David Shankbone – Shankbone, CC BY 3.0,
Zdroj: Wikipedia.org

Americká herečka Demi Moore vystřídala během svého života řadu slavných partnerů, zažila spoustu radosti a taky bolesti. Proto se o zážitky po vzoru mnoha dalších celebrit rozhodla podělit se svými fanoušky skrze autobiografickou knihu, kterou nazvala Inside Out. Dílo se okamžitě stalo hitem, protože se v něm herečka neostýchá zajít do těch nejmenších detailů své minulosti. S čím se například svěřila? Nit suchou nenechala zejména na Ashtonu Kutcherovi!

Moore měla opravdu náročné dětství

Šestapadesátiletá Demi Moore se bez vytáček rozhodla promluvit o všem, co ji v životě potkalo. A vzala to skutečně důkladně. První kapitoly věnovala dětství, které musela trávit s matkou alkoholičkou. V té době si prý nedokázala představit, že by ji mohlo potkat něco horšího. Tedy až do svých patnácti let. Tehdy totiž byla neznámým mužem znásilněna. Šrámy na duši a psychice se prý ani po letech úplně nezahojily.

Kapitola o manželství s Ashtonem Kutcherem šokovala nejvíce

Ačkoli jsou věci, které se Demi Moore v mládí staly, opravdu smutné, veřejnost o nich věděla i před vydáním knihy Inside Out. Co ovšem čtenáře překvapilo, byla kapitola věnovaná vztahu s o patnáct let mladším Astonem Kutcherem. Rozepsala se mimo jiné o tom, že jí byl herec krátce po stvrzení manželského svazku nevěrný a žádal po ní také sex ve třech, k čemuž se po dlouhém přemlouvání uvolila.

Šokující informace o Waldenovi Schmidtovi ze seriálu Dva a půl chlapa se prý v knize objevily po konzultaci s ním, což však jeho reakce na sociálních sítích zcela vyvrátila. Napsal, že měl v plánu sdílet opravdu nevlídný tweet, ale poté, co se podíval na svou rodinu, si to nakonec rozmyslel a nechává to být.

Pozn.: Ashton Kutcher žije s herečkou Milou Kunis a mají dvě děti – dceru Wyatt a syna Dmitriho.

Zdroj: EW.com, Twitter.com

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.