Ashton Kutcher a Mila Kunis vydědí své potomky

“Mila Kunis” by Gage Skidmore is licensed under CC BY-SA 2.0 
Zdroj: Flickr.com

Mila Kunis a Ashton Kutcher tvoří pár od roku 2012 a jejich vztah by snad nemohl být harmoničtější. Na veřejnosti během každé společenské akce působí po uši zamilovaně, k čemuž jim bezpochyby pomáhají dvě děti – pětiroční Wyatt Isabelle a tříletý Dimitri. Jak se jim žije se slavnými rodiči? Žádná hitparáda to asi nebude. Na Vánoce nedostávají dárky a navíc prý hrozí, že jim celebrity světového formátu po svém skonu nepřenechají dědictví.

Tvrdá škola Ashtona Kutchera a Mily Kunis

Mila Kunis má v těle ostrou, ukrajinskou krev, což se údajně projevuje i na jejím stylu výchovy. V roce 2017 tisku prozradila, že že od nich děti nedostávají žádné vánoční dárky. Je prý mnohem důležitější, když se rodina sejde pohromadě. To bychom samozřejmě s radostí podepsali, nicméně dětská mysl lačnící po balíčcích od Santy Clause, které ukrývají překvapení, není na takovéto vznešené myšlenky připravena.

Rok se s rokem sešel a Ashton Kutcher v nedávném rozhovoru překvapil výchovnými metodami slavného páru podruhé. V podcastu Armchair Expert pronesl, že Dimitri a Waytt Isabelle nedostanou žádné dědictví. Kunis i Kutcher během svého života našetřili ohromné množství peněz, které plánují darovat charitě. Dětem prý ukrojí jen v případě, že přijdou s nějakým neotřelým podnikatelským plánem.

Krkavčí rodiče? Spíš jen snaha naučit děti znát hodnotu peněz

Samozřejmě, že Ashton Kutcher i Mila Kunis své děti nadevše milují. Zároveň si ovšem oba uvědomují, jak pomíjivé dokáže bohatství být a když je člověk zvyklý mít na růžích ustláno, realita běžného života jej může velmi rychle semlít.

Jako příklad uveďme někdejšího hereččina partnera známého z filmové série Sám doma – Macaulaye Culkina. I on během mládí nastřádal opravdu velké jmění, které však z většiny utratil za drogy a alkohol. Právě on je podle všeho tím odstrašujícím příkladem, který celebritám nedá spát.

Zdroj: Hellogiggles.com

David Břach

Sportovní nadšenec a zarytý milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.