Angelina Jolie: Rozchod s Bradem Pittem mě emočně zničil

“Angelina Jolie” by Gage Skidmore is licensed under CC BY-SA 2.0 
Zdroj: Flickr.com

Angelina Jolie a Brad Pitt tvořili téměř dokonalý hollywoodský pár, jemuž se vtipně přezdívalo “Brangelina”, dlouhých dvanáct let. Pak to ale začalo v jejich manželství skřípat, přičemž definitivní zlom přišel v roce 2017. Ostře sledovaný rozvod, během něhož se špína kydala z jedné strany na druhou, plnil bulvární plátky po celém světě. Ačkoli se situace zdála býti bezvýchodná, dnes už má bývalá dvojice to nejhorší za sebou a Angelina zpětně přiznává, že v té době sama sebe vůbec nepoznávala.

Jejich vztah začal podvedením Jennifer Aniston

Počátky vztahu mezi Bradem Pittem a Angelinou Jolie jsou dobře známé snad každému, kdo byl v roce 2005 na světě. Jeden z nejkrásnějších mužů planety tehdy žil s herečkou Jennifer Aniston, která je dodnes díky roli Rachel v populárním seriálu Přátelé miláčkem veřejnosti. Během natáčení filmu Mr. and Mrs. Smith se však zadaný herec bláznivě zamiloval do kolegyně, kvůli níž od manželky později utekl. A tou kolegyní byla právě Angelina Jolie.

Rok na to se novému páru narodila první dcera Shiloh. Tu v průběhu dalších let následovalo dalších pět potomků, z toho někteří adoptovaní. Všichni si proto mysleli, že spolu několikanásobní rodiče vydrží navěky. Jenže pak přišly hádky, ostré mediální přestřelky a to všechno vyústilo v rozvodové řízení plné bahna a hnoje.

Angelina to snášela hodně těžce

Nyní už je Angelina Jolie znovu šťastná, věnuje se dobročinnosti, natáčení a produkci. Novinářům se však svěřila, že po rozchodu s Bradem dlouho tápala a samu sebe vůbec nepoznávala.

Angelina se netají tím, že k návratu do reality jí pomohla rodina, práce herečky a přísun dalších a dalších rolí. V českých kinech aktuálně boduje její snímek Zloba: Královna všeho zlého. Už jste jej také viděli? A co na něj říkáte?

Zdroj: ABC News

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.