Alena Šeredová čeká třetí dítě

“Alena Seredova [ MORE INSIDE ]” by *MC* is licensed under CC BY 2.0 
Zdroj: Flickr.com

Alena Šeredová si v jednačtyřiceti letech oživí mateřské povinnosti. Na sociálních sítích se fanouškům pochlubila, že čeká třetí dítě. Otcem není nikdo jiný, než miliardář a také dědic slavné automobilky Alessandro Nasi, s nímž světoznámá modelka randí již několik let.

Šeredová zakořenila v Itálii

Ačkoli populární modelka a také vicemiss České republiky z roku 1998 pochází z Prahy, většinu svého života zasvětila pobytu v Itálii. Tam se ostatně seznámila se svou první velkou láskou – fotbalovým brankářem Gianluigim Buffonem, kterému porodila dva syny.

Louis Thomas (12) a David Lee (10) už dětským plenkám dávno odrostly, což Alenu Šeredovou v tuto chvíli nemusí trápit. Znovu se totiž vrhla do mateřského kolotoče se svým miliardářem Alessandrem Nasim, který je zároveň dědicem společnosti Fiat. Ten má z předchozího vztahu rovněž dítě, a to čtyřletého Leopolda.

Zamilovaná dvojice se na sociálních sítích pochlubila společnou fotografií, na níž je jasně patrné narůstající bříško jindy dokonale tvarované modelky. Alena Šeredová v popisku potvrdila těhotenství a zároveň dodala, že s přítelem vůbec netuší, jestli se narodí chlapeček nebo holčička.

Nastávajícím rodičům na dálku gratulujeme.

Zdroj: Instagram, Wikipedia.org

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.