Agáta Prachařová znovu randí, jejím přítelem je Turek

By David Sedlecký – Own work, CC BY-SA 3.0
Zdroj: Wikipedia.org

Rozvod Agáty Prachařové a Jakuba Prachaře už nějakou dobu zaměstnává česká bulvární média. Zatímco Jakub si bezprostředně po odloučení našel novou známost v podobě Denisy Dvořákové, Agáta poměrně dlouhou dobu zůstávala nezadaná. Ledy se však konečně hnuly. Prachařová a Turek oficiálně potvrdili vztah.

Prachařová se k novému vztahu veřejně přiznala

Jakub Prachař se z rozvodového řízení vcelku rychle oklepal a dal se dohromady s topmodelkou Denisou Dvořákovou. Agáta Prachařová byla v otázkách hledání nového vztahu mediálně zdrženlivá, ačkoli nedávno přiznala, že si založila profil na internetové seznamce. A možná právě tam vzápětí našla svou novou lásku.

Před týdnem sdílela Agáta fotografii, na níž její stehno hladí ruka neznámého muže. Zhruba po dalších dnech už modelka, moderátorka a příležitostná zpěvačka kápla božskou. Novým přítelem Prachařové je Zdeněk Turek, který pracuje jako jednatel realitní společnosti a nutno podotknout, že s Jakubem Prachařem jej pojí společné rysy.

Oba totiž disponují blonďatými vlasy v kombinaci s modrýma očima. Agáta Prachařová má zřejmě vyhraněný typ, z něhož nehodlá slevit!

Zdroj: Instagram

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.