‘Násilník a hrubián’. Španělská fotbalistka nešetřila zesnulého Maradonu

Zdroj fotografie: Pixabay.com

Nejen sportovní svět se zahalil do smutku, příběh Diega Maradony během závěrečného listopadového týdne dojel na konečnou stanici. Ačkoli příval upřímných kondolencí a velkolepých smutečních gest ani s odstupem času neustává, španělská fotbalistka Paula Dapena se k osobnosti zesnulé legendy vyjádřila dosti nevybíravým způsobem. Čtyřiadvacetiletá dívka sice argentinského Zlatého chlapce uznává po stránce sportovní, nedokáže se nicméně oprostit od jeho prohřešků v rovině osobní. Během rozhovoru pro regionální internetový deník PonteVedra Viva otevřeně pronesla, že násilník a pedofil si minutu ticha dle jejího názoru opravdu nezaslouží.

Fotbalové zápasy provází smuteční gesto, které však mladá Španělska odmítla

Přestože se dívčí fotbalové soutěže obvykle netěší přílišné pozornosti médií ani sportovních fanoušků, zdánlivě tuctové přátelské klání mezi španělskými kluby Deportivo la Coruňa a Viajes Interrias vyvolalo všeobecné pozdvižení. V dobách, kdy celý svět uctívá památku zesnulého Diega Maradony, se dívky před úvodním hvizdem rozhodly absolvovat symbolickou minutu ticha. Pietní akt nicméně narušila čtyřiadvacetiletá Paula Dapena, která zaujala turecký sed a navrch se k ostatním hráčkám otočila zády. Své jednání vysvětlila během následného rozhovoru pro regionální portál PonteVedra Viva.

„Krátce Mezinárodním dnem eliminace násilí páchaného na ženách jsem se jednoduše nemohla zúčastnit minuty ticha pro takového člověka. Odmítla jsem uctít památku násilníka a pedofila,“ uvedla mladá španělská sportovkyně navzdory skutečnosti, že tato nesmírně závažná obvinění se v případě populárního Argentince nikdy nepotvrdila. Svými slovy pravděpodobně narážela na Maradonův mediálně ostře sledovaný soudní spor před šest lety. Tehdy jej totiž bývalá, o celých třicet let mladší přítelkyně Rocío Oliva obvinila z napadení.

Pro sportovní úspěchy prý nelze zapomenout na zvěrstva života osobního

Paula Dapena se dlouhodobě prezentuje jako zapřisáhlá feministka, spoluhráčky z týmu proto její gesto vůči zesnulé legendě nijak nepřekvapilo. Samy ovšem obdobný názor nesdílejí, což ostatně doložily smutečním gestem. Také Dapena si plně uvědomuje fotbalové kvality, jimiž se Diego Maradona oplýval. Ani pro jedinečné dovednosti však nelze opomenout chyby, kterých se v osobním životě údajně dopustil. „To, že střílel branky, s míčem předváděl ohromné kousky a navíc vyhrál mistrovství světa, rozhodně neospravedlňuje všechna zvěrstva, jichž se během života dopustil. Se ženami nacházel naprosto otřesně.“

Zdroj: PonteVedra Viva

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

100 komentářů: „‘Násilník a hrubián’. Španělská fotbalistka nešetřila zesnulého Maradonu

    • 30 listopadu, 2020 (8:08 pm)
     Trvalý odkaz

     Byl to zmetek s jeho Boží rukou. Normální lidský odpad…

     Reagovat
     • 1 prosince, 2020 (12:17 pm)
      Trvalý odkaz

      je to tak, s míčem to uměl jako nikdo, ale jako člověk se nepovedl…

      Reagovat
      • 1 prosince, 2020 (3:11 pm)
       Trvalý odkaz

       Po smrti člověka, si každý troufá vymýšlet kdejaké nesmysly, protože mu záviděli jeho fenomenální uspěchy. Do očí by mu to nikdy nikdo neřekl. Nechte ho už odpočívat, nikdo znás není svatý…

       Reagovat
    • 1 prosince, 2020 (12:06 am)
     Trvalý odkaz

     Stejně to vyhrával jen proto že byl na kokainu,to ho zrychlovalo,,měli mu dělat testy na doping..nic by nedokázal..

     Reagovat
     • 1 prosince, 2020 (7:44 am)
      Trvalý odkaz

      Pokud nikdo neví co bylo tak to neřešte kdyz je člověk dávno po smrti a pomlouvat ho je ostuda

      Reagovat
   • 30 listopadu, 2020 (6:51 pm)
    Trvalý odkaz

    kdyby nebyl tenkrát rozhodčí slepí neštěkl by po něm ani pes,feťák zasranej

    Reagovat
   • 30 listopadu, 2020 (7:39 pm)
    Trvalý odkaz

    Feťák…. Dobrej fotbalista,po osmdesátkách už jsem ho nemusel….Kokainový mistr…

    Reagovat
    • 30 listopadu, 2020 (10:44 pm)
     Trvalý odkaz

     Miliony lidí umírají a jejich příběh se už nikdo nedozví. A jeden z nich je uctíván, ačkoliv nic velkého pro druhé neudělal. Kopal zručně do míče, střílel branky, stal se slavným. Ale jinak nic. Odešel. A odcházejí další. Mnozí dali světu, lidem, nám všem víc, než úspěšný fotbalista. Užil si života, užíval si všech radostí tohoto světa.

     Reagovat
     • 1 prosince, 2020 (3:04 am)
      Trvalý odkaz

      Svět bohužel není spravedlivý?! Kdyby alespoň trochu byl, pak by museli být takto oslavováni a placeni vědci, chirurgové, vynálezci a jiní geniové, kteří dali světu mnohem více, než OBYČEJNEJ fotbalista. Říkám to s plným vědomím toho, že jsem se sám takřka celý život věnoval sportu i tomu vrcholovému. Ale takový je už život, není zkrátka spravedlivý. Maradona vynikal ve fotbalu a ten, já zas až tak moc ne, milují miliony lidí, kteří jsou pro něj ochotni přehlédnout mnohé špatnosti.

      Reagovat
     • 1 prosince, 2020 (6:40 am)
      Trvalý odkaz

      Bohužel i to je pravda.Sport proč ne,ale ty obrovské sumy co se v něm točí?!

      Pokroku lidstva to kromě radosti fanoušků nic nepřidá.

      Reagovat
   • 1 prosince, 2020 (9:29 am)
    Trvalý odkaz

    přesně!
    divil jsem se, že nikdo neřekl, že 20 let šňupal káčko a čelil spoustě obvinění ze znásilnění

    Reagovat
   • 1 prosince, 2020 (3:29 pm)
    Trvalý odkaz

    1. Maradona měl ze všech hráčů historie největší individuální podíl na úspěchu mužstva , když s průměrným mužstvem vybojoval titul MS (podobně i v Napoli)..
    2. pro moralisty : Tiger Woods – rád skoroval do jamek na cizích hřištích, za což ho opustila manželka.. Michael Jordan – ve své knize pomluvil všechny spoluhráče z mistrovského klubu, jen aby se ukázal jako nejlepší na světě. Hamilton a Schumacher – min. polovinu titulů získali jen díky protekcí všech komisí F1 . Nadal – po prohře s Rosolem si dal roční pauzu s podezřením, že si tak odpykává neoficiální trest za dopink.. Federer – mamánek, který po ojedinělé prohře s Berdychem ve Wimbledonu nedokázal ani přiznat soupeři kvalitní hru (za což ho media sepsula). Zátopek – vedený jako spolupracovník StB. A to nemluvím o Lens Armstrongovi, Marilyn Jonesové atd.

    Reagovat
  • 30 listopadu, 2020 (4:56 pm)
   Trvalý odkaz

   Je to všechno jenom prachsprostá špína, závist a nenávist k naprosto výjimečnému sportovci.
   Tak už to bohužel na této planetě bývá a chodí a zvlášť v současné době.
   Co se týče žen a hlavně feministek, tak ty se mu mohli vyhnout a nelézt mu do postele.
   Ať si všichni ( rádoby ctění chytráci/chytračky ) zametou před svým prahem !

   Reagovat
   • 30 listopadu, 2020 (5:44 pm)
    Trvalý odkaz

    Ty jsi mimo Maradona byl vždy hov***, nedivím se Té ženě … ale fotbal uměl. Si o něm něco přečti než napíšeš takovou krávovinu …. Drogy sex a rocken roll. O jeho vyjádření ani nemluvím ….
    Spíš si zameť ty před vlastním prahem a uznej názor druhých věř mi, že ani Tvůj ani její není špatný … jen z jiného úhlu pohledu.

    Reagovat
   • 30 listopadu, 2020 (8:24 pm)
    Trvalý odkaz

    Bohužel, ale Maradona nebyl jen famózní fotbalista, (nemusel tedy lhát o údajně nastřelené ruce), ale byl taky člověk, který nezvládl svou slávu, a tím se dostal do problémů. Ostatně nebyl jediný sportovec kterému se to stalo. Bohužel byl arogantní násilník. Celý svět to o něm věděl, jen jeho nekritičtí fanoušci to doteď nevidí, bohužel jsou tak trochu zaslepení.

    Reagovat
   • 1 prosince, 2020 (7:34 am)
    Trvalý odkaz

    Přesně tak!!!!!! lidi zaviděj i to co člověk vysere!!!! ho-va-da!!!!!!

    Reagovat
   • 30 listopadu, 2020 (6:16 pm)
    Trvalý odkaz

    Jestli bude většina proti drogám a násilí tak ani to že byl někdo fotbalovy umělec po krátkou dobu svého žití neomlouvá další jeho chování. A že ten člověk bral drogy a choval se i jinak mimo hřiště dost neslusne, je všeobecně znamo. Souhlasím s tou dívkou a zdravim všechny slušné lidi. Emil

    Reagovat
   • 30 listopadu, 2020 (10:46 pm)
    Trvalý odkaz

    Miliony lidí umírají a jejich příběh se už nikdo nedozví. A jeden z nich je uctíván, ačkoliv nic velkého pro druhé neudělal. Kopal zručně do míče, střílel branky, stal se slavným. Ale jinak nic. Odešel. A odcházejí další. Mnozí dali světu, lidem, nám všem víc, než úspěšný fotbalista. Užil si života, užíval si všech radostí tohoto světa.

    Reagovat
  • 30 listopadu, 2020 (5:39 pm)
   Trvalý odkaz

   Byl.společný s mafianama bral drogi ten gol co dal byl rukou pak to přiznal to ze byl pedofil to nevim ale proč az po jeho smrti se o něj povídá takové zpravy me jako fotbalista mi nikdy nepropadal jako super sam by nic nedokázal jeho sláva mu stoupla do hlavy a myslel si.ze si může dělat co chce ale opak je pravdou

   Reagovat
  • 30 listopadu, 2020 (6:01 pm)
   Trvalý odkaz

   Ta kur…….. A spinaaaaa co si to vůbec dovolila, chce se zviditelnit!!!

   Reagovat
   • 30 listopadu, 2020 (6:58 pm)
    Trvalý odkaz

    Pro blbce jako vy??? To není nic čeho člověk by chtěl dosáhnout.

    Reagovat
  • 30 listopadu, 2020 (6:10 pm)
   Trvalý odkaz

   Souhlas. Darebák, smažka, podvodník a lhář. Boží ruka hovoří za vše. Jinak skvělý fotbalista.

   Reagovat
  • 30 listopadu, 2020 (6:13 pm)
   Trvalý odkaz

   Nevím proč Maradonu vynášet, dobrý fotbalista-podvodník že božská ruka, už malé děti učíme k férovosti, poctivosti proč ji nepřiznal ? Jako člověk ? narkoman, alkoholik, pedofil a co na Kubě s Kastrem??? Z toho si mají malí mladí fotbalisté brát příklad???? A co Pelé, Masopust, Vízek a statisíce jiných, tam si berme příklad a na Ty nezapomeňme!!!

   Reagovat
  • 30 listopadu, 2020 (8:18 pm)
   Trvalý odkaz

   Škoda, přeškoda, že jsi “anonym” – poslal bych tě do prdele!
   Ta paní má pravdu, ten “idol” Maradona byl kurevník , ožrala a ještě k tomu i feťák !!!

   Reagovat
  • 1 prosince, 2020 (3:32 pm)
   Trvalý odkaz

   zajímalo by mne , zda dotyčná nepoklekla i na počest násilníka recidivisty Floyda v rámci BLM…. vsadím se, že šla s davem a teď je to jen prázdné gesto na zviditelnění

   Reagovat
 • 30 listopadu, 2020 (4:39 pm)
  Trvalý odkaz

  Maradona nebyl ani násilník ani hrubián stejně jako Babiš nebyl komunista a nebyl spolupracovník s StB

  Reagovat
 • 30 listopadu, 2020 (4:43 pm)
  Trvalý odkaz

  Má pravdu. Byl to feťák, alkoholik, násilník zapletený s mafií.

  Reagovat
  • 30 listopadu, 2020 (5:21 pm)
   Trvalý odkaz

   Máte pravdu, ten člověk mě absolutně nezajímá..skuhrat nad takovým , jen proto, že hrál fotbal a brečet jak starý želvy je mě k smíchu.

   Reagovat
 • 30 listopadu, 2020 (4:56 pm)
  Trvalý odkaz

  soudruh Babiš komunista byl – skrytý. A to je mnohem horší. Škodil lidem ve svém okolí a kde mohl, tak těžil jen pro sebe. Ostatně v tom pokračuje stále

  Reagovat
  • 30 listopadu, 2020 (5:59 pm)
   Trvalý odkaz

   Nováku ty si taky dement.Do všeho sereš politiku,to dělaj zamindrákovaný ooti.

   Reagovat
  • 30 listopadu, 2020 (7:07 pm)
   Trvalý odkaz

   Taky nechápu, co do toho pletete Babiše. Mě Babiš neublížil, a Maradona byl smažka, násilník, a pachtoval se s mafiánama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Reagovat
  • 30 listopadu, 2020 (7:31 pm)
   Trvalý odkaz

   Pane Nováku,vám nedošlo,že tato diskuze není o Babišovi?Že by slaboduchost?Neobtěžujte tady s tím!

   Reagovat
 • 30 listopadu, 2020 (4:57 pm)
  Trvalý odkaz

  No, nevím kde je pravda, Diego byl skvělý fotbalista, a proto je oslavován. Čtenáři nic neodpouštějí a vyžadují skromnost a charakter Timura, protože sami takoví nejsou – nikdo není ! Ale holčina ukázala, že má mnohem větší koule než naši ve Skotsku, zbaběle klečící pro slávu rabujících band v USA !!!

  Reagovat
 • 30 listopadu, 2020 (4:58 pm)
  Trvalý odkaz

  Je to všechno jenom prachsprostá špína, závist a nenávist k naprosto výjimečnému sportovci.
  Tak už to bohužel na této planetě bývá a chodí a zvlášť v současné době.
  Co se týče žen a hlavně feministek, tak ty se mu mohli vyhnout a nelézt mu do postele.
  Ať si všichni ( rádoby ctění chytráci/chytračky ) zametou před svým prahem !

  Reagovat
   • 30 listopadu, 2020 (9:47 pm)
    Trvalý odkaz

    Víte o maradonovy úplný hovno , jste jen banda prachobycejnejch v obci.

    Reagovat
    • 1 prosince, 2020 (8:46 am)
     Trvalý odkaz

     Vždyť neumíte ani psát ve svém jazyce, to nevíte, že jména a příjmení se píši velkým písmenem a říkají Vám něco pády…. o kom, o čem?…. o Maradonovi. Jaké maté vzdělání? Asi si jste zaslepený fanoušek fotbalu. Máte nějaké koníčky a normální život? A co vlastně víte o Maradonovi Vy? Kromě toho, že byl geniální fotbalista, bohužel nic víc. Hezký den.

     Reagovat
     • 1 prosince, 2020 (10:09 am)
      Trvalý odkaz

      Zase jedna pochva co nás učí psát bez chib:):):)

      Reagovat
 • 30 listopadu, 2020 (5:00 pm)
  Trvalý odkaz

  Alkoholik, feťák, násilník a zkrachovalec. Dáma má pravdu. Těch pár let co byl za hvězdu nestojí za řeč. A podvodník i ve fotbale.

  Reagovat
  • 30 listopadu, 2020 (5:49 pm)
   Trvalý odkaz

   Chce se z viditelnit špína atd. A ty co pomlouvaji maradonu jsou taky špíny!

   Reagovat
 • 30 listopadu, 2020 (5:04 pm)
  Trvalý odkaz

  Fotbalový podvodník, nečestný člověk slaboch, nevzor pro mladé.

  Reagovat
 • 30 listopadu, 2020 (5:05 pm)
  Trvalý odkaz

  Nedostižné, světové, fotbalové ESO ! To byl, je a bude pan Diego Maradona .
  A nikdo na tom nic nezmění i kdyby se po…..

  Reagovat
 • 30 listopadu, 2020 (5:07 pm)
  Trvalý odkaz

  Fotbalový podvodník, nečestný člověk, slaboch, nevzor pro mladé.

  Reagovat
 • 30 listopadu, 2020 (5:41 pm)
  Trvalý odkaz

  Byl.společný s mafianama bral drogi ten gol co dal byl rukou pak to přiznal to ze byl pedofil to nevim ale proč az po jeho smrti se o něj povídá takové zpravy me jako fotbalista mi nikdy nepropadal jako super sam by nic nedokázal jeho sláva mu stoupla do hlavy a myslel si.ze si může dělat co chce ale opak je pravdou

  Reagovat
 • 30 listopadu, 2020 (5:45 pm)
  Trvalý odkaz

  Vážení – jeho BOŽÍ RUKA hovoří za vše…

  Reagovat
 • 30 listopadu, 2020 (5:54 pm)
  Trvalý odkaz

  Je to bohužel pravda,že ze slávy,moci, peňez se někdy člověk změní,,,,málo kdy k lepšímu,,,,,

  Reagovat
 • 30 listopadu, 2020 (5:58 pm)
  Trvalý odkaz

  Těžce ho semlela sláva . Byl génius , miloval fotbal , ale nunesl že mu svět ležel u nohou . Byl vyjímečný a nalepili se na něho jak slušní , tak i verbež světa . Kdyby ho všichni nechali hrát jen fotbal , jaký by asi byl ?!?! Jste si všichni jisti co kritizujete , že by jste tu slávu unesli ?

  Reagovat
 • 30 listopadu, 2020 (6:02 pm)
  Trvalý odkaz

  Nováku ty si taky dement.Do všeho sereš politiku,to dělaj zamindrákovaný ooti.

  Reagovat
 • 30 listopadu, 2020 (6:05 pm)
  Trvalý odkaz

  Podvodník, smažka, darebák a lhář. To jsou ty nejjemnější výrazy. Jinak musímuznat, že skvělý fotbalista.

  Reagovat
 • 30 listopadu, 2020 (6:06 pm)
  Trvalý odkaz

  V době kdy hrál, na něj španělští fotbalisté koukali zezadu, žádnej na něj neměl, husička to nepochopila.

  Reagovat
 • 30 listopadu, 2020 (6:08 pm)
  Trvalý odkaz

  Je zajímavé,čeho všeho jsou fanoušci schopni kvůli Maradonovi,Diego je Bůh,3 denní smutek v Argentině,lidé,kteří chtějí umřít,když už tu jejich idol není…no prostě Latinská Amerika,temperament,vášně.Nikdo jim to nebere.A teď porovnejme s tím, co se dělo u nás,když umřel Karel Gott,naše hvězda a idol.Kolik závisti,hnusu,pomluv ,nepřejícnosti,nadávek a protestů,když mu byl vypraven státní pohřeb.a přitom Gott byl pracovitý,charakterní všemi milovaný člověk a za ním smysluplně strávený život,zatímco agresivní alkoholik a feťák zapletený s mafií je vynášen do nebe a oslavován jako král.

  Reagovat
 • 30 listopadu, 2020 (6:08 pm)
  Trvalý odkaz

  Darebák, smažka, podvodník a lhář. Boží ruka hovoří za vše. Jinak skvělý fotbalista.

  Reagovat
 • 30 listopadu, 2020 (6:53 pm)
  Trvalý odkaz

  Že byl dobrý fotbalista to mu nikdo nebere. Neunesl slávu to je taky pravda, ale kdyby se takhle chovala každá fotbalová hvězda, tak by asi fotbal skončil. O mrtvých jen dobře, ale pravda je, že jako člověk zklamal.

  Reagovat
 • 30 listopadu, 2020 (7:23 pm)
  Trvalý odkaz

  Pro všechny,kteří s ní souhlasíte,mám jeden dotaz.Kdo z vás ví,co je ta holka zač?Kdo z vás ví,zda je,nebo není zpitomělá feministka?Kdo z vás o ní vůbec něco ví?Co byl Maradona zač víme všichni.K tomu nepotřebujeme nějakou hloupou holku,která třeba vítá černé migranty,která třeba nenávidí muže jen proto,že ho nemohla oškubat o peníze,nebo ji třeba ublížil?Hlavně když každý máte naprosto vyhraněný názor.O té Španělce nevíte nic,ano to,proč tak vystupuje.To,co říká na obranu svého jednání,může,ale také nemusí být pravda.Jakmile osoba ženského pohlaví kritizuje muže,vždy je třeba se ptát,co ji k tomu vlastně vede.Znáte snad málo případů,že šlo ze strany žen jen o osbní pomstu?U té Španělky se nejspíše jedná o těžkou feministku.

  Reagovat
  • 1 prosince, 2020 (5:39 am)
   Trvalý odkaz

   Melete nesmysly. Slavný gol byl podvod a už za jeho života se vědělo, že je to zdrogovaný opilec. Rozvíjíte tu fantas nesmyslné konstrukce o někom, kdo má odvahu vystoupit proti tomu nesmyslnému “celosvětovému” bolu nad jeho smrtí. To, že po rekonvalescenti měl jít na pobyt, kde by ho zbavili závislosti na drogách a alkoholu mluví za vše. U nás jdou takoví lidé do blázince.

   Reagovat
 • 30 listopadu, 2020 (8:10 pm)
  Trvalý odkaz

  Byl to zmetek s jeho Boží rukou. Normální lidský odpad…

  Reagovat
 • 30 listopadu, 2020 (8:13 pm)
  Trvalý odkaz

  Myslím si, že feministky nejsou ženy, jenom normálním ženám a mužům závidí a proto dělají takové zle, aby si jich někdo všiml. Jsou to neštastná nenormální lidská stvoření plná zloby, závisti a nenávisti. Je to skrytá sekta, jež by chtěla ovládat a podřídit si všechny ostatní normální lidi. Jde z nich hrůza. Maradona byl borec jako každý člověk, který něco v životě dokáže. Ženy zlatokopky mu lezly samy do postele a když náhodou utřely nos tak se mstily. Zlatokopky se jinak nechovají. Jsou to takové poloviční feminisky.

  Reagovat
 • 30 listopadu, 2020 (9:09 pm)
  Trvalý odkaz

  Bože někteří lidi tady totálně bez mozku. Nikdo tady nepopírá že bral drogy, šuk.. všechno co má díru a byl všeobecně dost velký hovado. Ale to z čeho ho osočuje nebylo nikdy dokázané. To se jí to pomlouvá když je mrtví ale do obličeje by mu to v životě neřekla stejně jako polovina z vás.

  Reagovat
 • 30 listopadu, 2020 (9:42 pm)
  Trvalý odkaz

  Od chvíle jeho “Boží ruky” jsem už Maradonovi nikdy nepřišel na jméno, ale fotbal hrát uměl. Na druhé straně by však takováto veřejná nepodložená obvinění měla být tvrdě trestána vězením. To že se někdo prohlašuje za “bojovnici” za ženská práva, ji nedává právo takto hrubě někoho urážet. A jaké bylo Maradonovo chování k ženám? Prostě takové jaké si zasloužily. Pokud se nějaká žena doslova vnutí do postele chlapovi (což ženy v případě bohatých a slavným mužů dělají naprosto běžně), pak asi nemůže být překvapena, že s ní muž jedná jako s ku.vou. Ona jí totiž prostě je. To není vina muže, ale té hloupé ženy. Stejně jako tyto pomatené feministky obviňují muže z toho, že ponižují ženy sledováním pornofilmů a nahých fotografií. Celkem úsměvné, protože pokud vím, tak se takto ženy ponižují za peníze samy a dobrovolně (výjimkou je nucená prostituce či natáčení filmů, které je nutno trestat podle zákona). No a obvinění z pedofilie? To už je naprostý nesmysl. Ta psychicky vyšinutá hlupka by si měla přečíst aspoň definici tohoto obvinění. Pokud mi bude 60 let a vyspím se s 18 letou dívkou, tak je to sice zvláštní, ale rozhodně nejsem pedofil. Pedofilie je totiž úchylka, kdy dospělého člověka lákají děti, nebo předpubertální mladiství. Nikoliv dospělé osoby. Rozdíl věku je naprosto irelevantní. Ženy typu této feministky by měly být podrobeny psychiatrické léčbě, a nebo po těchto výrocích by se měly trestně zodpovídat. To, že je někdo žena ještě této osobě nedává právo kohokoliv beztrestně urážet a napadat. Ostatně máme rovnoprávnost, takže jakápak schovívavost, že?

  Reagovat
 • 30 listopadu, 2020 (9:45 pm)
  Trvalý odkaz

  Od chvíle jeho “Boží ruky” jsem už Maradonovi nikdy nepřišel na jméno, ale fotbal hrát uměl. Na druhé straně by však takováto veřejná nepodložená obvinění měla být tvrdě trestána vězením. To že se někdo prohlašuje za “bojovnici” za ženská práva, ji nedává právo takto hrubě někoho urážet. A jaké bylo Maradonovo chování k ženám? Prostě takové jaké si zasloužily. Pokud se nějaká žena doslova vnutí do postele chlapovi (což ženy v případě bohatých a slavným mužů dělají naprosto běžně), pak asi nemůže být překvapena, že s ní muž jedná jako s ku.vou. Ona jí totiž prostě je. To není vina muže, ale té hloupé ženy. Stejně jako tyto pomatené feministky obviňují muže z toho, že ponižují ženy sledováním pornofilmů a nahých fotografií. Celkem úsměvné, protože pokud vím, tak se takto ženy ponižují za peníze samy a dobrovolně (výjimkou je nucená prostituce či natáčení filmů, které je nutno trestat podle zákona). No a obvinění z pedofilie? To už je naprostý nesmysl. Ta psychicky vyšinutá hlupka by si měla přečíst aspoň definici tohoto obvinění. Pokud mi bude 60 let a vyspím se s 18 letou dívkou, tak je to sice zvláštní, ale rozhodně nejsem pedofil. Pedofilie je totiž úchylka, kdy dospělého člověka lákají děti, nebo předpubertální mladiství. Nikoliv dospělé osoby. Rozdíl věku je naprosto irelevantní. Ženy typu této feministky by měly být podrobeny psychiatrické léčbě, a nebo po těchto výrocích by se měly trestně zodpovídat. To, že je někdo žena ještě této osobě nedává právo kohokoliv beztrestně urážet a napadat. Ostatně máme rovnoprávnost, takže jakápak schovívavost, že?

  Reagovat
 • 1 prosince, 2020 (8:04 am)
  Trvalý odkaz

  Respektuji, že někdo obdivuje fotbalisty nebo jiné sportovce, ale zároveň to hluboce nechápu. I můj děda měl rád fotbal a já jeho, ale tuto jeho zálibu jsem prostě nepochopil. Sedět u fotbalu jsem považoval za naprosto promarněný čas. Občas si jej zahrát s kamarády však byla zábava, ale opravdu jen občas, protože svět je mnohem bohatší.
  Podle mne by měli být oceňováni ti, co něco vytvářejí nebo vymýšlejí, nežli např. tito šikovní čutálisti. To, že je to propastně naopak, je pro mne nepochopitelné naprosto.

  Reagovat
 • 1 prosince, 2020 (10:18 am)
  Trvalý odkaz

  Hrál fotbal rukou a měl z toho radost. To mně stačí. Maradonovo soukromí neznám a nezajímá mě. Jeho věc, jeho peníze, jeho sláva i smrt.

  Reagovat
 • 1 prosince, 2020 (10:18 am)
  Trvalý odkaz

  kdoví jak to vůbec celé bylo! na každém šprochu, pravdy trochu. Ale já ho soudit nehodlám. To je v rukách božích. Ámen

  Reagovat
 • 1 prosince, 2020 (11:50 am)
  Trvalý odkaz

  Nechápu jak ho někdo může velebit,říct že byl sice feťák ale dobrý fotbalista…..bože kokain mu v Neapoli nosili k snídani….opravdu si myslíte,že byl dobrý jen proto,že to měl v hlavě? Proč myslíte že dokázal udělat solo přes půl hřiště? Ten byl deno denně sjetej, proto byl tak dobrý. Kokain mění vnímaní bolesti,úsudek…ten kdo mi tvrdí že to byl pán fotbalista,tomu se jen směju…byl dobrej jen proto,že byl věčně naspeedovanej nic víc. Sám to v dokumentu přiznal,že mu to nosili pod nos…

  Reagovat
 • 1 prosince, 2020 (3:21 pm)
  Trvalý odkaz

  1. Maradona měl ze všech hráčů historie největší individuální podíl na úspěchu mužstva , když s průměrným mužstvem vybojoval titul MS (podobně i v Napoli)..
  2. pro moralisty : Tiger Woods – rád skoroval do jamek na cizích hřištích, za což ho opustila manželka.. Michael Jordan – ve své knize pomluvil všechny spoluhráče z mistrovského klubu, jen aby se ukázal jako nejlepší na světě. Hamilton a Schumacher – min. polovinu titulů získali jen díky protekcí všech komisí F1 . Nadal – po prohře s Rosolem si dal roční pauzu s podezřením, že si tak odpykává neoficiální trest za dopink.. Federer – mamánek, který po ojedinělé prohře s Berdychem ve Wimbledonu nedokázal ani přiznat soupeři kvalitní hru (za což ho media sepsula). Zátopek – vedený jako spolupracovník StB. A to nemluvím o Lens Armstrongovi, Marilyn Jonesové atd.

  Reagovat
 • 1 prosince, 2020 (3:23 pm)
  Trvalý odkaz

  pokud dotyčná nepoklekla i v rámci BLM na počest násilníka recidivisty Floyda, tak v pořádku… ale spíš je to pokrytectví největšího kalibru

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.