Úterý, 28 března
Shadow

Konec spekulacím. Lionel Messi má zanedlouho podepsat novou desetiletou smlouvu

„File:Lionel Messi 20180626.jpg“ by Кирилл Венедиктов is licensed under CC BY-SA 3.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Zůstane Lionel Messi věrný současnému chlebodárci, nebo pod tíhou veřejně známých křivd a dlouhodobé nespokojenosti definitivně změní působiště? Odpověď napříč posledními měsíci intenzivně hledají zahraniční sportovní novináři, řadoví příznivci kopané i samotní hlavní aktéři. Jednání mezi fenomenálním argentinským útočníkem a vedení klubu FC Barcelona nyní konečně postoupila do dalšího dějství. Podle informací The Times se momentálně připravuje nová desetiletá smlouva, kterou obě strany akceptují.

Zaječím úmyslům zabránila až reálná hrozba soudních tahanic

Kombinace extrémně nepovedené sezóny, přetrvávajících sporů uvnitř klubu a rekordního debaklu v rámci čtvrtfinále Ligy mistrů byla jednoduše příliš velkým soustem. Třiatřicetiletý fotbalový útočník Lionel Messi, živoucí symbol bezmezné věrnosti a úspěchu, odmítl pokračování barcelonské éry a prodíral se letní záplavou lukrativních nabídek. Mezi vážnými zájemci figuroval například anglický Manchester City FC, jehož majitelé navzdory přetrvávající koronavirové krizi rozhodně nemají hluboko do kapsy. Přestupová bomba málem vybuchla, zaječím úmyslům hvězdného Argentince však nakonec dočasně zabránila reálná hrozba soudních tahanic.

Messi podepíše novou desetiletou smlouvu, tvrdí renomovaný britský deník

Přestože budoucnost šestinásobného držitele Zlatého míče zůstává oficiálně zahalena rouškou tajemství, proud jasného světla do ostře sledovaného příběhu zrady a usmíření vnesl The Times. Renomovaný britský deník tvrdí, že Lionel Messi zanedlouho podepíše desetiletou smlouvu, zásluhou které definitivně odezní spekulační tornádo. Dohoda samozřejmě počítá s tím, že hráčovu úzkou spolupráci s klubem nenaruší ani nevyhnutelný konec aktivní kariéry. Finalizaci nového kontraktu údajně prospěla nedávná výměna barcelonského vedení. Zatímco kritizovaný Josep Maria Bartomeu bohužel nenašel recept, jak fenomenálního střelce udržet bez nedůstojných kliček, staronový šéf tradičního katalánského klubu Joan Laporta během přátelské večeře s fotbalistovým otcem pravděpodobně uspěl. Nadcházející týdny ukážou, zda-li se informace zakládají na pravdě.

19 Comments

 • Misot

  Tak to jsem rád, že Messi zůstane…. už kvůli hromadě golů, které v zápasech s Messim padá, jako např. s Bayernem…

 • Misot

  Jsem rád, že Messi zůstane… už kvůli spoustě golů, které v zápasech s ním padá, jako např. s Bayernem 2:8

 • Hláďa

  Messi je pokakánek, proto nikam jinam nepůjde. Neumí přijmout novou výzvu. V tom se liší od Ronalda. Je pohodlný a velmi líný. A talent sám o sobě nestačí k tomu, aby se stal nejlepším hráčem historie. Pokud se mílím a on přestoupí, pokud to snad bude Premier league a on i dokáže vynikat, tak se mu omluvím. Ve stínu těchto faktů je jasné, že Ronaldo je víc. Byť nikdy neměl takový talent, u toho to je hlavně dřina. A to se cení.

 • Roman Vytopil

  Zajímalo by mě, co si dokázal ve fotbale Ty…snad jen, blbě kecat

 • Anonym

  vubec nevíš co říkáš.proč jardu urážíš skus na tohle odpovědět

 • Anonym

  …a taky to, že hraje všichni na mě až JÁ Ronaldo můžu dávat góly, San neobejde ani 2 obránce a není ani týmový hráč…

 • Kvašňák

  Je třeba si uvědomit,že Jaromír Jágr a Karel Goot zůstanou už navždy největšími a nejoblíbenějšími Čechy
  v celé české historii.Nikdo nikdy neproslavil naší vlast více než oba jmenovaní.Národ je miluje.

 • Lionel Messi (34) vydal za novГЅm dobrodruЕѕstvГ­m. Po ЕЎokujГ­cГ­m konci v klubu svГ©ho srdce se upsal francouzskГ©mu PSG, kde dostal lukrativnГ­ dvouletou smlouvu.

 • Lionel Messi (34) vydal za novГЅm dobrodruЕѕstvГ­m. Po ЕЎokujГ­cГ­m konci v klubu svГ©ho srdce se upsal francouzskГ©mu PSG, kde dostal lukrativnГ­ dvouletou smlouvu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *