3 thoughts on “Baník míří vysoko. Ostravská mašina nabrala řadu nových pasažérů

  1. No, zůstal bych při zemi oběma nohama. Zas tak velká změna nenastala, hlavně v myšlení hráčů a touze vyniknout. Pan trenér to určitě ví nejlíp ale s problémy se bude potýkat.

  2. Jestli chce někdo změnu tak musíte začít u hlavy. Tento tým nemá vitěznou mentalitu. At o řekne trenér co je trénuje. Naivní bránění stabdartek a podobné diletantské chyby. Jezdit celý zýpas a bránit vysunutým forčekingem za obětování osobního pohodlí. Na Euru se takto prezentovali Italové a kem došli. Chce to koncepci a hlavnš apel na hlavu a myšlení samotných hráčů.

  3. Baník má zase sílu,hlavně v útoku.V obraně to letos taky nevypadá zle.Když přestanou hrát Fleišman s Laštůvkou kdo je nahradí?Letos může Baník myslet i na Evropu,Slovácko byl tragický omyl,snad kdyby si udrželi Klimenta a Jablonec pokud nedostane mužstvo z Litvy nebo San Marina tak automaticky vypadne, jen každoročně kazí koeficienty.Pokud bude Baník sázet na domácí hráče a maximálně na jednoho nebo dva afričany tak může tu stovku dobře oslavit a myslet hodně vysoko,tohle mu asi všichni přejeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.