The Batman nabírá posily. Ve hře je i Matthew McConaughey

“Matthew McConaughey” by david.torcivia is licensed under CC BY-SA 2.0 
Zdroj: Flickr.com

Nový sólový film s netopýřím mužem bude podle všeho velkolepou podívanou alespoň co se hereckého obsazení týče. Projekt The Batman, kterého se jako režisér a scenárista ujal Matt Reeves, jedná o dalších hereckých posilách. Ve hře je prý aktuálně Matthew McConaughey, Colin Farrel či Andy Serkins. Minimálně dva z nich usilují o role ikonických záporáků.

Počet padouchů bude ve filmu The Batman ohromný

Už dříve bylo potvrzeno, že Robert Pattinson se jako Batman rozhodně nudit nebude. Zápolit má totiž s obrovským množstvím protivníků. Role Hádankáře se kupříkladu ujme Paul Dano, jehož můžeme znát z filmového překvapení roku 2013 Zmizení. Dále je také přislíben návrat Catwoman, jíž si zahraje Zoe Kravitz. Tím ale plejáda slavných (anti)hrdinů zdaleka nekončí.

Vedle dvou výše zmíněných postav se možná představí také Matthew McConaughey, jehož údajně láká postava gothamského prokurátora Harveyho Denta. Jestli ve filmu dojde na jeho přerod v Two-Face, není jisté. Každopádně bude zajímavé sledovat, jestli se oscarový herec přinejmenším vyrovná Aaronu Eckhartovi z Nolanovi opěvované trilogie.

Tamtamy dále hovoří o účasti Oswalda Copplepota (Tučňák), který se filmovém plátně naposledy objevil roku 1992 ve snímku Batman se vrací. Tehdy jej ztvárnil Danny de Vito. Pro tentokrát by mohl získat tvář Collina Farrella. Ač se tato kombinace může na první pohled jevit trošku podivně, s trochou fantazie si jej jako Penguina dokážeme představit.

A co Andy Serkins? Toho čeká výsostná role

Andy Serkins se doposud zabýval veskrze zápornými postavami. Populární je zejména jeho ztvárnění Gluma v sérii Pán Prstenů. Naposledy se objevil v Marvelu jako padouch Ulysses Klaue. Už by tedy bylo načase, aby si střihl také nějakou kladnou roli, co říkáte? Pokud jednání dopadnou úspěšně, čeká jej převtělení do Alfreda Pennywortha, Batmanova úhlavního spojence pomáhajícího najít hranici mezi mezi dobrem a zlem.

Závěrem ještě doplňujeme, že žádné z výše zmíněných jmen dosud nebylo definitivně potvrzeno. Ale kdyby k tomu nakonec došlo, byla by to paráda, že?

Zdroj: Looper

David Břach

Rád pracuji s informacemi a ještě raději se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.