Nicolas Cage si zahraje sám sebe

“Nicolas Cage-close up” by Kristin.Standafer is licensed under CC BY-SA 2.0 
Zdroj: Flickr.com

Také vám přijde, že hollywoodský herec Nicolas Cage v posledních letech točí jednu šílenost beze smyslu za druhou? V tom případě zřejmě budete kroutit hlavou nad tím, k jakému projektu se chystá upsat nyní. Ve filmu The Unbearable Weight of Massive Talent má ztvárnit sám sebe, jak se neúspěšně snaží získat roli ve snímku Quentina Tarantina. Může snad tato hvězda devadesátých let klesnout hlouběji?

Nicolas Cage a role ušitá na míru

Když se nad bizarním námětem plánovaného snímku The Unbearable Weight of Massive Talent důkladně zamyslíte, vlastně vám dojde, že lepšího herce do hlavní role opravdu není. Upřímně řečeno, Nicolas Cage má nejlepší herecké roky dávno za sebou.

Filmy jako Tváří v tvář, Hadí oči nebo Con Air už nikdy nenatočí a proto postava zkrachovalého sebe sama dokonale podtrhuje obraz reality. Snímek má navíc na všechny tyto počiny vtipně odkazovat. Ačkoli prý nemá jít o dílo, které hercovu uvadající kariéru nějak závratně zesměšňuje, myslíme, že právě to bude hlavním tahákem, proč do kin vyrazit. Sami o tom ostatně už dnes také přemýšlíme.

Příběh, který nám Nicolas Cage odvypráví

Film The Unbearable Weight of Massive Talent, kde si Nicolas Cage zahraje Nicolase Cage, se točí kolem napjatého vztahu s dcerou a ohromných dluhů, které se hlavní hrdina snaží zaplácnout rolí v projektu slavného režiséra Quentina Tarantina. Cage se jednoho dne objeví na oslavě mexického miliardáře, jenž je jeho velkým fanouškem a do toho jede v obchodu s drogami. CIA proto herce osloví s prosbou o pomoc a všechno se rázem zkomplikuje.

Co říkáte? Vyrazili byste na tuhle šílenost do kina? My tedy rozhodně ano!

Zdroj: Hollywood Reporter

David Břach

Rád pracuji s informacemi a ještě raději se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.