Jurský svět 3 čeká návrat ke kořenům

“Jeff Goldblum” by Gage Skidmore is licensed under CC BY-SA 2.0 
Zdroj: Flickr.com

Slavná dinosauří sága je divácky stále atraktivní a proto není divu, že Universal Studios plánují v brzké době stvořit již třetí pokračování Jurského světa. Nový snímek, pod nímž se podepíše režisér Colin Treworrov, potěší zejména pamětníky a milovníky původní trilogie. Před kameru se totiž vrátí Sam Neill, Jeff Goldblum i Laura Dern.

Očekává se rekordní návštěvnost

Angažování staronových tváří k projektu Jurský svět 3 je od studia Universal opravdu prvotřídní krok. Mnozí návštěvníci kinosálů si totiž po shlédnutí prvních dvou dílů stěžovali na odklon od dřívější dějové linie, která pracovala s vědeckými poznatky o dinosaurech a hlavně si žádné další nevymýšlela (viz první snímek a jeho ústřední “záporák” Indominus Rex). Někdy prostě nejde říci, že nové musí být nutně lepší.

Aby si filmový štáb udobřil i druhou skupinu fanoušků, která ujíždí na klasice, přizval si na pomoc ostřílené herce Sama Neilla, Lauru Dern a Jeffa Goldbluma. Poslední z nich si již střihl drobnou roličku v Zániku říše, Neill a Dern se v sérii od třetího Jurského parku neobjevily.

Duo vědců a “rocková hvězda” nebudou hrát druhé housle

Colin Treworrov si návrat starých známých vysnil již koncem minulého roku a nyní jeho přání konečně získalo reálné obrysy. Režisér se navíc nechal slyšet, že nehodlá Iana Malcolma, Alana Granta a Ellie Sattlerovou oproti ostatním postavám upozadit. Jak je ovšem do děje zasadí, je zatím ve hvězdách. Víme jen to, že se už teď nemůžeme dočkat!

Zdroj: The Guardian

David Břach

Rád pracuji s informacemi a ještě raději se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.