Dočkáme se filmu X-Men: New Mutants?

“Maisie Williams” by Gage Skidmore is licensed under CC BY-SA 2.0 
Zdroj: Flickr.com

Už je to nějaký ten pátek, co studio Disney spolklo Fox a získalo tak pod svá křídla poslední dílky skládačky marvelovských superhrdinů. Do budoucna tak může počítat například s Fantastickou čtyřkou či populárními X-meny. Právě mutantí sága odstartovala zlatý věk filmových nadlidí s neuvěřitelnými schopnostmi, ačkoli ne všechny snímky diváci přijali pozitivně. Na poslední díl série však stále ještě čekáme. Dorazí vůbec někdy X-Men: Nová mutanti s talentovanou Maisie Williams v hlavní roli?

X-Men: Noví mutanti nás čekají začátkem příštího roku

Dlouho to vypadalo, že projekt skončí v propadlišti dějin bez toho, aniž bychom měli možnost jej shlédnout v kinech. Natáčení filmu X-Men: Noví mutanti započalo v dobách, kdy Disney koupilo stanici Fox, po čemž už další díly z původní série neměly přijít. Nedávný Dark Phoenix se dá ovšem těžko považovat za důstojný konec jedné éry a proto se Nových mutantů opravdu dočkáme.

Disney jej slavnostně představil ve svém čerstvě vydaném seznamu premiér pro rok 2020. To to trvalo! A datum, kdy se na novou generaci mutantů můžeme těšit? Zatím to vypadá na 2. dubna 2020.

S čím budou X-Men: Noví mutanti bojovat o přízeň?

New mutants se budou od svých předchůdců v mnohém lišit. V zásadě půjde o jakýsi psychologický horor z prostředí léčebny pro mladé lidi s nadpřirozenými schopnostmi. Podle zákulisních drbů bychom se rovněž neměli dočkat žádných odkazů na ostatní filmy ani slavné hrdiny. Ti totiž odchází do důchodu (alespoň prozatím).

V hlavních rolích se představí Maisie Williams (Arya ze seriálu Hra o trůny), Charlie Heaton (Stranger Things), Anya Taylor-Joy, Blu Hunt, Henry Zaga a Alice Braga, takže se opravdu máme na co těšit.

Zdroj: X-menfilms

David Břach

Rád pracuji s informacemi a ještě raději se o ně podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.